Nasze zasady
14.jpg

Zarówno szyjąc, jak i sprzedając nasze produkty, hołdujemy kilku nadrzędnym zasadom, spójnym z naszą filozofią i przekonaniami. Wierzymy, że dzięki nim możemy dostarczać Wam bardziej dopracowane, lepsze dla środowiska oraz bardziej etyczne produkty.

czytaj całość »
Nasza filozofia
10.jpg

Ważne jest dla nas, żeby dostarczać Wam wyroby piękne i trwałe, szyte w Polsce ze skór pochodzących z najlepszych europejskich garbarni. Nasza filozofia zakłada szycie toreb i akcesoriów skórzanych, które będą pięknie się starzeć i wiernie służyć przez długie lata.

czytaj całość »
Nasz zakład
8.jpg

Wszystkie nasze skórzane akcesoria wykonujemy od podstaw w małej polskiej manufakturze, w której ludzie są uczciwie wynagradzani za swoje umiejętności, doświadczenie i pracę.

czytaj całość »
Nasze komponenty
6.jpg

Dobra skóra to nie wszystko - nie da się uszyć torby wysokiej jakości używając do tego słabych komponentów. Wiedząc to dobrze, w Sartolane postawiliśmy tylko na te z najwyższej półki i chętnie mówimy o naszych dostawcach. Zasada, którą kierujemy się przy ich doborze, jest prosta: wybieramy tych, którzy dany komponent robią najlepiej.

czytaj całość »
Ekologia, rozdział I: Skóra.
16.jpg

Skóra naturalna ma kilka ogromnych zalet w stosunku do jej syntetycznych imitacji, zwanych czasem “ekoskórą”.

My wierzymy, że najlepszym surowcem do produkcji toreb jest skóra bydlęca. Dlaczego? Powodów jest wiele, a to najważniejsze z nich.

czytaj całość »
Ekologia, rozdział II: Produkcja.
18.jpg

Oprócz rodzaju zwierzęcia, z którego pochodzi skóra, ogromne znaczenie dla końcowego efektu i jakości ma garbarnia, która ten surowiec przetworzyła. Ona odpowiada nie tylko za selekcję, ale i za rozmaite procesy, które decydują o końcowym wyglądzie skóry.

czytaj całość »
Ekologia, rozdział III: Życie torby.
20.jpg

Torby i inne produkty skórzane z dobrej jakości surowców, uszyte przez wprawnych rzemieślników, będą się pięknie starzeć i nabierać patyny z czasem. Nie wystarczy jednak po prostu ich używać - warto też o nie zadbać. I jako użytkownik, i jako twórca.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl