Nasz zakład
8.jpg

Wszystkie nasze skórzane akcesoria wykonujemy od podstaw w małej polskiej manufakturze, w której ludzie są uczciwie wynagradzani za swoje umiejętności, doświadczenie i pracę.


Uszycie dobrej torby wymaga pracy i czasu. W pierwszej kolejności przygotowujemy wstępny projekt, który następnie konsultujemy z technologiem. Po pozytywnej weryfikacji wykonywane są szablony. Następnie krojczy wycina nożem skórę, kolejna osoba ją obrabia (m.in. szarfuje, zawija krawędzie i klei), a jeszcze inna szyje. Na koniec kolejny pracownik wykańcza pojedyncze elementy torby.

Gotowe prototypy czekają jeszcze testy przed wprowadzeniem do sprzedaży. Jeśli w trakcie testów wykryjemy jakiekolwiek problemy, przygotowujemy dany produkt ponownie. Cały proces powtarzamy aż do momentu, w którym będziemy z niego w pełni zadowoleni. Zdarza się także, że już gotowe produkty wracają do etapu zmian i testów - na przykład nasz klasyczny model torby codziennej od 2013 roku miał już zmienianą konstrukcję rączek, okucia, zamek oraz wiele innych, drobniejszych zmian.

Stworzenie torby, portfela, czy pokrowca to ciężka praca wielu osób. Fakt, iż robimy te produkty w Polsce, a nie np. w Azji, podwyższa koszty, lecz pozwala nam na tworzenie produktów wysokiej jakości, bez wyzyskiwania ludzi. Produkcja w Polsce to także większa kontrola nad całym procesem. Na bieżąco widzimy i kontrolujemy jak powstają nasze produkty, czuwamy nad ich jakością. Dzięki temu mamy pewność, że każda nasza torba, portfel czy dowolna inna rzecz są wykonane przy zachowaniu jednakowego, wysokiego poziomu jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl