Nasza filozofia
10.jpg

Ważne jest dla nas, żeby dostarczać Wam wyroby piękne i trwałe, szyte w Polsce ze skór pochodzących z najlepszych europejskich garbarni. Nasza filozofia zakłada szycie toreb i akcesoriów skórzanych, które będą pięknie się starzeć i wiernie służyć przez długie lata.


Działamy odpowiedzialnie. Skóry, z których korzystamy, pochodzą tylko z garbarni, które szanują swoich pracowników i środowisko naturalne.

Przeczytaj więcej: Ekologia.


Wszystkie nasze produkty szyjemy w małej polskiej manufakturze, gdzie ludzie są uczciwie wynagradzani za swoją pracę.

Przeczytaj więcej: Nasz zakład.


To uczciwe podejście odzwierciedlamy w cenie naszych produktów, która oddaje ich rzeczywistą wartość. Nie zawyżamy cen sztucznie, żeby potem robić przeceny i wyprzedaże. Wolimy od początku oferować nasze produkty w dobrych cenie i ich się trzymać. Kupując u nas masz pewność, że nie zobaczysz kupionej przez siebie torby za dwa tygodnie z ceną mniejszą o 30% procent.


Chcemy, żebyś mógł używać naszych produktów jak najdłużej - dlatego wybieramy najtrwalsze komponenty i skóry, które będą pięknie się starzeć i będzie można je łatwo poddać renowacji.

Przeczytaj więcej: Nasze komponenty.

Przeczytaj więcej: Nasze zasady.


Troszczymy się o nasze produkty również po zakupie, bo wierzymy, że to nasz obowiązek.

Standardem dla każdej naszej torby jest 5-letnia gwarancja, która daje także prawo do jednokrotnej bezpłatnej renowacji. Zależy nam na tym, żebyś nie musiał posiadać więcej niż jednej torby danego typu, a tą, którą już masz, używał jak najdłużej - stąd także pogwarancyjne usługi renowacji, reanimacji i Program Odkupu Toreb. Jeżeli Twoja torba wymaga odświeżenia, naprawy, przestał Ci wystarczać jej rozmiar lub znudził się kolor, zajmiemy się tym.

Sprawdź dostępne opcje tutaj: Co zrobić z używaną torbą?


Stoimy w opozycji do bezmyślnego konsumpcjonizmu, zakładającego kupowanie coraz więcej i więcej. Jeden produkt ma być maksymalnie funkcjonalny, dostosowany do Twoich potrzeb i jak najdłużej spełniać swoją funkcję. Nie możemy - my, społeczeństwo - pozwolić sobie na produkcję ogromnej ilości nowych przedmiotów w nieskończoność.

Używaj. Szanuj. Nie wyrzucaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl