Nasze zasady
14.jpg

Zarówno szyjąc, jak i sprzedając nasze produkty, hołdujemy kilku nadrzędnym zasadom, spójnym z naszą filozofią i przekonaniami. Wierzymy, że dzięki nim możemy dostarczać Wam bardziej dopracowane, lepsze dla środowiska oraz bardziej etyczne produkty.

 1. Tworzymy torby tak, aby były jak najbardziej długowieczne.

  Skóry i komponenty dobieramy nie tylko pod kątem estetyki, ale i wytrzymałości - stawiamy na najtrwalsze rozwiązanie dostępne na rynku.

  Przeczytaj więcej: Nasze komponenty.


 2. Nie używamy skór egzotycznych.

  Większość tego surowca pochodzi od zwierząt hodowanych tylko w tym celu, co nie jest ani etyczne, ani ekologiczne. Stawiamy w 100% na pochodzące z EU skóry bydlęce, będące produktem ubocznym przemysłu mięsnego.

  Przeczytaj więcej: Ekologia, rozdział I: Skóra.


 3. Racjonalnie gospodarujemy skórą.

  Do konkretnych części torby dobieramy odpowiednie kawałki - rączki szyjemy z bardzo gęstych, wytrzymałych kawałków, delikatniejszych używamy na mniejsze elementy, które nie przenoszą obciążeń. Pozostałości ograniczamy do minimum, bo nieużyta skóra to odpad, który wymaga utylizacji. Większość resztek skór zostaje w naszym archiwum, tak aby w przyszłości mogły być wykorzystane do uszycia części zapasowych, nawet do najstarszych modeli naszych toreb.

  Przeczytaj więcej: Ekologia, rozdział II: Produkcja.


 4. Pomagamy naszym produktom zostać w obiegu jak najdłużej.

  Od momentu trafienia w ręce klienta, nasze torby objęte są opieką: 5 lat gwarancji z bezpłatną renowacją, serwis pogwarancyjny oraz Program Odkupu Toreb to te najważniejsze elementy, które przedłużają życie naszych produktów.

  Przeczytaj więcej: Ekologia, rozdział III: Życie torby.


 5. Nie pakujemy na prezent.

  Brzmi banalnie? A jednak jest bardzo ważne! Dobry produkt broni się sam - a zbędne kartony, folie i papiery to tylko dodatkowe śmieci. Na tyle, na ile możemy, staramy się nie produkować odpadów i postępować odpowiedzialnie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl